Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Już głosowałeś? Wybieramy NAJPOPULARNIEJSZYCH

› Sport i rekreacja 4 miesiące temu    8.02.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Życie Gostynia

Trwa plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2019 roku. W organizowanej przez nas zabawie bierze udział 73 sportowców i 18 trenerów, którzy zostali nominowani przez kluby powiatu gostyńskiego. Głosy na sportowców i trenerów będzie można oddawać aż do 25 lutego. Najpopularniejszy Sportowiec będzie wybierany w dwóch etapach. Po 17 lutym pozostanie jedynie 10 sportowców, którzy do tego momentu otrzymają największą liczbę głosów. Natomiast na wszystkich nominowanych trenerów będzie można oddawać swoje głosy do końca trwania plebiscytu. Dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody o wartości 500 zł oraz tablety, a dla głosujących mamy nagrody niespodzianki.

Listę nominowanych znajdziesz TUTAJ.

ZASADY GŁOSOWANIA W PLEBISCYCIE NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA I TRENERA 2019 ROKU

W plebiscycie bierze udział 73 sportowców z klubów powiatu gostyńskiego.

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca składa się z dwóch etapów:
I etap - biorą w nim udział wszyscy zgłoszeni kandydaci. W tym etapie wyłonionych zostanie 10 sportowców z największą ilością punktów ( czas trwania: od 28 stycznia do 17 lutego do godz. 10.00).
II etap - z 10 kandydatów wyłonionych zostanie trzech sportowców o największej liczbie punktów, w tym zwycięzca, który otrzyma tytuł Najpopularniejszego Sportowca Roku 2018 (czas trwania: od 18 lutego do 25 lutego do godz. 23.59).

Punktacja na każdym etapie zaczyna się od zera. Sportowcy w wyniku losowania otrzymali swój indywidualny kod, będący treścią wiadomość sms.

Plebiscyt na Najpopularniejszego Trenera składa się z jednego etapu, trwającego od 28 stycznia do 25 lutego do godz. 23.59. Wygra osoba, która zdobędzie największą ilość punktów. Każdy trener otrzymał w wyniku losowania swój indywidualny kod, będący treścią wiadomości sms.

JAK GŁOSOWAĆ?

1. By oddać głos wystarczy wysłać sms pod numer 71051 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując : w przypadku sportowca zg.sport.numer kandydata, w przypadku trenera zg.trener.numer kandydata w terminach podanych powyżej. Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania.

Każdy sms daje 3 punkty, ale w trakcie trwania akcji mogą pojawić się bonusowe godziny, podczas których można zdobyć więcej punktów.

2. Wypełnić kupon znajdujący się na ostatniej stronie i wysłać go lub dostarczyć osobiście do redakcji „Życia Gostynia”, ul. Kolejowa 15 w Gostyniu. Każdy kupon daje maksymalnie 5 punktów, ale mogą się pojawić także bonusowe kupony za większą ilość punktów.

SMS NA NUMER 71051 (KOSZT 1,23 ZŁ Z VAT)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!