Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Plebiscyt. Dziś liczymy podwójnie

› Sport i rekreacja› Aktualności 3 miesiące temu    21.02.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. M. Mostowy

Chcesz zwiększyć szansę na zwycięstwo swojego kandydata w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2019 roku? Wyślij SMS dziś (21 lutego) w godzinach 17-20. W tym czasie Twój głos będzie liczony podwójnie, czyli będzie miał wartość 6 punktów. 

By oddać głos wystarczy wysłać sms pod numer 71051 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: w przypadku sportowca zg.sport.numer kandydata, w przypadku trenera zg.trener.numer kandydata. Każdy SMS wysłany w podanych powyżej godzinach daje sześć punktów.

Głosowanie SMS w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2019 roku trwa do 25 lutego godz. 23.59. 

 

PIŁKA NOŻNA

Kania Gostyń

Dawid Jędryczka - sms o treści zg.sport.41

Zawodnik młodzieżowy drużyny seniorów Kani Gostyń. Miał duży wpływ na to, że zespół z Gostynia zajął trzecie miejsce w rundzie jesiennej. Był najskuteczniejszym zawodnikiem swojej drużyny. W pierwszej rundzie rozgrywek piątej ligi zdobył osiem goli.

Damian Krzyżostaniak - sms o treści zg.sport.42

Od lat podpora obrony gostyńskiej Kani. Dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków defensywnych, ale koledzy mogą też na na niego liczyć pod bramką przeciwnika. W poprzednim sezonie zdobył trzy gole. Rundę jesienną 2019/2020 zakończył z dwoma trafieniami.

Jakub Krzyżostaniak - sms o treści zg.sport.43

Wychowanek Kani Gostyń po kilku latach powrócił w sezonie 2019/2020 do zespołu z Gostynia. W rundzie jesiennej był podstawowym bramkarzem Kani. Miał duży wkład w wyniki swojego zespołu. W 13 spotkaniach wpuścił tylko dziewięć goli

Dąbroczanka Pępowo

Jakub Grzymisławski - sms o treści zg.sport.57

Zawodnik LKS Dąbroczanki Pępowo. Piłkę nożną trenuje od siedmiu lat. Od początku swojej przygody ze sportem wyróżniał się na tle rówieśników. Często z turniejów wraca z tytułem najlepszego strzelca lub zawodnika. Talent zawodnika Dąbroczanki dostrzegli też trenerzy Lecha Poznań i Śląska Wrocław. W jednym z turniejów w 2019 roku występując w drużynie Lecha Poznań zdobył osiem goli. Z drużyną Dąbroczanki dwa razy awansował do finału wojewódzkiego turnieju „Z podwórka na stadion”. W międzynarodowym turnieju piłkarskim w Krakowie, w którym wzięły udział Legia Warszawa, Zagłębie Lubin, Lokomotiv Moskwa, Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, GKS Katowice, Wisła Kraków zdobył statuetkę najlepszego zawodnika drużyny. Jego największym marzeniem jest gra w drużynie FC Barcelona na Comp Nou.

Wisła Borek Wlkp.

Paulina Kubiak - sms o treści zg.sport.54

Ofensywna zawodniczka Wisły Borek Wielkopolski. Piłkę nożną trenuje od siedmiu lat. W 2019 roku była mocnym punktem drużyna młodzika. Dobra gra zaowocowała powołaniem na konsultację kadry wojewódzkiej. Talent młodej zawodniczki Wisły został dostrzeżony przez szkoleniowców Medyka Konina. Po zakończeniu nauki w szkole podstawowej będzie kontynuowała przygodę z piłką w klubie z Konina. 

SPORTY WALKI

TKKF Tęcza Gostyń

Daria Pietrzyk - sms o treści zg.sport.1

Młoda zawodniczka karate, juniorka, ale już utytułowana. Wyróżnia się nienaganną techniką oraz zaciętością w walce. W ostatnim okresie była wielokrotnie nagradzana: srebrny medal na I Międzynarodowym Pucharze Kato dla dzieci i młodzików (odpowiednik mistrzostw świata dzieci); wicemistrzyni (drużynowa) Wielkopolski juniorów młodszych, zdobywczyni medali złotych i srebrnych zawodach  ogólnopolskich i ponadwojewódzkich zarówno Polskiego Związku Karate jak i Polskiej Unii Karate

UKS Shodan Piaski

Zuzanna Szymańska - sms o treści zg.sport.21

Zawodniczka UKS SHODAN PIASKI trenuje od ósmego roku życia. Młoda, ambitna i utalentowana zawodniczka o dużych możliwościach, co udowodniła w szeregu imprezach sportowych. Odnosiła wiele sukcesów na turniejach w Polsce i nie tylko. Zdobyła trzecie miejsce w kata indywidualnie oraz pierwsze miejsce w kata drużynowo w Lions Cup Pardubice (Czechy). Stanęła na najniższym stopniu podium w kata drużynowo w Internationas Polish Open Bielsko Biała oraz w kata drużynowo w International Vienna Open - Wiedeń (Austria). Zdobyła złoto Mistrzostw Wielkopolski Szkół SZS i wicemistrzostwo Wielkopolski Karate WKF. 

Sporty Walki Gostyń

Krystian Barski - sms o treści zg.sport.25

Boks trenuje od 2015 roku pod okiem Tomasza Dylaka. Do największych sukcesów należy zaliczyć mistrzostwo Polski kadetów w 2018 roku oraz udział w mistrzostwach Europy. W 2019 był bliski zdobycia medalu mistrzostw Polski w kategorii junior, członek kadry Wielkopolski juniorów.

FUTSAL

Futsal Gostyń

Robert Przewoźny - sms o treści zg.sport.69

Kapitan gostyńskich Wilków i najskuteczniejszy zawodnik w drużynie. Z Watahą od początku powstania zespołu. W debiutanckim sezonie 2018/2019 strzelił 12 bramek, co dało mu 5 miejsce w klasyfikacji strzelców w II lidze. W obecnym kapitan Futsalu Gostyń ma już na swoim koncie 14 bramek, a pozostały jeszcze do rozegrania cztery mecze.

SIATKÓWKA

Alicja Twardowska - sms o treści zg.sport.6

Od trzech lat trenuje w UKS Kaniasiatka Gostyń. Szybko poradziła sobie z opanowaniem siatkarskiego rzemiosła. Jest jedną z najbardziej sumiennych i utalentowanych siatkarek w swoim roczniku. Ma na swoim koncie ma kilka wygranych turniejów wraz z koleżankami. W kategorii trójek doszła do  półfinału mistrzostw Wielkopolski.

Partnerzy i sponsorzy plebiscytu:Nominowani do Plebiscytu na Najpopularniejszego Trenera 2019

  PIŁKA NOŻNA
Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Dariusz Wiśniewicz
zg.trener.13
Kania Gostyń
Grzegorz Wosiak
zg.trener.12
Korona Piaski
Grzegorz Posikata
zg.trener.11
Agro-Tom Lew Pogorzela
Michał Roszak
zg.trener.9
Piast Poniec
Andrzej Lokś
zg.trener.5
Sokół Chwałkowo
Sławomir Gintowt
zg.trener.16
Zjednoczeni Pudliszki
Dariusz Olejniczak
zg.trener.10
Grom Czeluścin
Jakub Poślednik
zg.trener.4
KA 4 resPect
Filip Kolasa
zg.trener.15
 
  FUTSAL
Futsal Gostyń
Mateusz Matysiak
zg.trener.17
Piast Poniec
Krzysztof Kaczmarzyk
zg.trener.14
 
  SIATKÓWKA
UKS Kaniasiatka Gostyń
Dagmara Grajczak
zg.trener.2
 
  SPORTY WALKI
TKKF Tęcza
Waldemar Szwedek
zg.trener.1
UKS Shodan Piaski
Jarosław Adamski
zg.trener.6
Sporty Walki Gostyń
Tomasz Dylak
zg.trener8
 
  SPORTY SIŁOWE
Stowarzyszenie Sportatut Krobia
Mariusz Fórmanowski
zg.trener.7
 
  BADMINTON
Wisła Borek Wielkopolski
Szymon Palczewski
zg.trener.3
 
  TENIS STOŁOWY
Piast Poniec
Wojciech Walencki
zg.trener.18
 
(numery SMS zostały wybrane losowo przez komisję konkursową)

Partnerzy i sponsorzy plebiscytu:

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!