Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Poznaliśmy nazwiska "najpopularniejszych" sportowców i trenerów [FILM]

› Społeczeństwo 2 miesiące temu    6.03.2020
Anna Twardowska
komentarzy 7 ocen 2 / 100%
A A A
Życie Gostynia. Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2019 rokuŻycie Gostynia. Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2019 roku fot. Łukasz Szolc

Poznaliśmy nazwiska zwycięzców Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2019 roku, zorganizowanego przez redakcję Życia Gostynia, pod patronatem starosty gostyńskiego Roberta Marcinkowskiego. Uroczysta gala odbyła się w czwartek, 5 marca, w Gościńcu Pępowo.

 

W 2019 roku liczna grupa sportowców, reprezentujących kluby z powiatu gostyńskiego, odnosiła sukcesy zdobywając medale i wysokie miejsca w zawodach ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Dlatego - po trzech latach przerwy w organizacji tego typu imprez- doceniając ich wysiłek i trud włożony w przygotowania postanowiliśmy zorganizować Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Gostyńskiego 2019 roku.

Nie zapomnieliśmy także o Najpopularniejszego trenerach - bez ich wysiłku, wiedzy i umiejętności jej przekazywania nie byłoby tych osiągnięć.

Wzorem lat poprzednich Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Powiatu Gostyńskiego wybierali nasi Czytelnicy. Głosować można było za pomocą kuponów zamieszanych na łamach tygodnika Życie Gostynia oraz sms-ów. Listę nominowanych sportowców i trenerów, którzy wzięli udział w naszym plebiscycie, ustalili działacze i trenerzy klubów z powiatu gostyńskiego. W naszej zabawie wzięło udział 73 zawodników i 17 trenerów. W gronie nominowanych sportowców znaleźli się przedstawiciele siatkówki, kolarstwa, karate, boksu, trójboju siłowego, tenisa stołowego, badmintona, piłki ręcznej, futsalu. Najliczniejszą grupę stanowili piłkarze.

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca miał dwa etapy. W pierwszym trwającym od 28 stycznia do 17 lutego Czytelnicy wybierali dziesiątkę, spośród której został następnie wybrany ten Najpopularniejszy. Rywalizacja o wejście do drugiego etapu była zacięta.

Znaleźli się w nim (w kolejności alfabetycznej): Krystian Barski (Sporty Walki Gostyń), Jakub Grzymisławski (Dąbroczanka Pępowo), Dawid Jędryczka (Kania Gostyń), Damian Krzyżostaniak (Kania Gostyń), Jakub Krzyżostaniak (Kania Gostyń), Paulina Kubiak (Wisła Borek Wielkopolski), Daria Pietrzyk (TKKF Tęcza), Robert Przewoźny (Stowarzyszenie Gostyński Futsal – Futsal Gostyń), Alicja Twardowska (Kaniasiatka Gostyń), Zuzanna Szymańska (Shodan Piaski).

Plebiscyt na Najpopularniejszego Trenera składał się z jednego etapu. Głosowanie trwało od 28 stycznia do 25 lutego.

Gala, na której wręczono puchary i dyplomy, odbyła się wczoraj w Gościńcu Pępowo.

Miejsce trzecie w walce o tytuł Najpopularniejszego Trenera 2019 roku zdobył Waldemar Szwedek (TKKF „TĘCZA”), miejsce drugie Grzegorz Wosiak (Kania Gostyń), natomiast tytuł Najpopularniejszego Trenera otrzymał Mateusz Matysiak (Stowarzyszenie Gostyński Futsal).

- Działamy dopiero od trzech lat i widać, że tę popularność zdobywamy. Myślę, że to nagroda dla całego naszego stowarzyszenia, całego gostyńskiego futsalu – powiedział zwycięzca.

Zanim ogłoszono nazwiska Najpopularniejszych Sportowców, dla gości wystąpił Paweł Skóra, trenujący freestyle football.

W plebiscycie na sportowca, miejsce trzecie wywalczył Jakub Grzymisławski (Dąbroczanka Pępowo), drugie miejsce na podium trafiło do Darii Pietrzyk (TKKF Tęcza), natomiast Najpopularniejszym Sportowcem została Zuzanna Szymańska (UKS Shodan Piaski).

- Treningi karate zaczęłam w wieku 7 lat. Spodobało mi się to i od początku szło mi bardzo dobrze – przyznała Zuzia.

Serdecznie gratulujemy! Relację z gali znajdziecie także w kolejnym wydaniu Życia Gostynia.

Partnerzy i sponsorzy plebiscytu:

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (7)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kibic 2
  2 miesiące temu ocena: 33%  7
  Od zawsze pierwsi odzywają się malkontenci! Teraz każdy po kolei będzie rozprawiał kto dostał nagrodę, kto powinien a kto nie. Dookoła nas wszystkich jest tylu ludzi nieżyczliwych, że jak to niektórzy mówią " świat się skończył albo to są mega jaja!"Polecam zobaczcie film sala samobójców - hejter! To chyba o Was
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nick
  2 miesiące temu ocena: 50%  6
  ""Kibic 2 to nie imię"
  ~ kibic
  2 miesiące temu ocena: 50%  5
  Wybór sportowca oraz trenera powinien mieć inny charakter , wyboru mieli dokonać osoby znajace się na sporcie mające jakieś doświadczenie w tym temacie . A nie na zasadzie SMS , Wiadomo kto dostanie więcej SMS to wygrywa , ale chyba nie na tym to winno polegać nie jest to prawdziwy wybór . Ktoś uczy w szkole , ktoś jest znany w środowisku to dostaje więcej SMS, a ci którzy coś faktycznie osiągneli a nie mają znajomych czy uczniów to są na straconej pozycji.Więc może Redakcja na przyszły rok zmieni farmułę ?? Na tą chwile Gratulacje dla Wygranych i Przegranych
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ :)
  2 miesiące temu ocena: 100%  4
  dlatego był to plebiscyt na najpopularniejszego, a nie najlepszego
  ~ Kibic2
  2 miesiące temu ocena: 75%  3
  Drogi kibicu formuła plebiscytu jest taka, a nie inna, jeśli Ty będziesz organizatorem, to będziemy głosować na takich warunkach jak ustalisz .Gratulacje dla wszystkixh sportowćów i trenerów
  ~ Ja
  2 miesiące temu 2
  Gratulacje dla wszystkich
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jana
  2 miesiące temu ocena: 100%  1
  Ale w powiecie Gostynski zszedł na dziady niedługo przedszkolaki dostaną tytuły ale tak ja na sportowców nieznanych głosują rodziny i znajomi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji