Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Wybierz najpopularniejszego sportowca i trenera roku 2019

› Sport i rekreacja› Aktualności 5 miesięcy temu    23.01.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Z. Pacanowski

Redakcja „Życia” ogłasza plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2019. W roku 2019 dość liczna grupa sportowców, reprezentujących kluby z terenu powiatu gostyńskiego, odnosiła sukcesy, zdobywając medale i wysokie miejsca w zawodach ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Dla nich oraz ich kibiców organizujemy nasz plebiscyt. Nie zapominamy też o trenerach. Bez ich wysiłku, wiedzy i umiejętności jej przekazywania podopiecznym, nie byłoby tych osiągnięć. 
Wzorem wcześniejszych edycji Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2019 roku wybierać będą sportowi kibice – nasi Czytelnicy, którzy wezmą udział w głosowaniu sms-owym i za pomocą kuponów zamieszczanych w kolejnych wydaniach „Życia”. 
    Do udziału zaprosiliśmy kluby sportowe, które działają na terenie powiatu gostyńskiego. Działacze wspólnie z zawodnikami ustalali, którzy sportowcy i trenerzy są nominowani do udziału w plebiscycie. Na tej podstawie stworzyliśmy listę kandydatów, którą opublikowaliśmy na łamach „Życia Gostynia”. Ta lista jednak nie jest jeszcze zamknięta. Czytelnicy mogą bowiem zgłosić kandydatury sportowców i trenerów z klubów powiatu gostyńskiego, jeśli uznają, że swoimi wynikami osiągniętymi w 2019 roku zasługują na nominacje, a nie zostali na naszej liście umieszczeni. 
    Wasze zgłoszenia należy kierować na adres s.hajduk@zycie-gostynia.pl. Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko zgłaszanego sportowca lub trenera, dyscyplinę sportu, reprezentowany aktualnie klub, krótkie uzasadnienie tej nominacje oraz zdjęcie sportowca/trenera. Termin zgłoszeń upływa 24 stycznia 2019 r. (piątek). W najbliższym numerze „Życia” podamy już ostateczną listę kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2019 roku. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!